Prosinec 2009

bylo mi tady pěkně :)

13. prosince 2009 v 15:34 | ANN. ♥
ahoj.
Tak .. jsem sem na chvíli zaskočila. Jsem tu tajně, jak jinak. Mám totiž asi zarděnky, takže je mi trochu blbě a je to mírně infekční, takže nesmím vůbec do společnosti. Doufám, že aspoň stihnu vánoční trhy, protože mám zatím jenom jeden dárek. :D V pátek jsem jela s kámoškama i nekámoškama a klukama na víkend.. byla celkem prča, ikdyž mě něco dost vadilo a tak.. ale včera večer jsem zjistila, že mám mega vyrážku... tak jsem jela domů o den dřív.

Ale nepřišla jsem proto, abych sem psala o mý nemoci. Končím s blogem. Zjistila jsem, že mi ani nechybí a chodím sem jenom z povinnosti. Ztratila jsem blogem hodně času a teď toho lituju. Jsem ale ráda, že jsem našla plno přátel, který mě pomohly, když jsem se necítila úplně nejlíp (hlavně psychicky). Znamenáte pro mě hodně, hlavně Haňula, která tady byla se mnou od samého začátku, rok a půl. Pak fustička, která se mnou sice není tak dlouho, ale dokázala si mě získat asi po dnu.. lizz., ikdyž jsme si moc nepsaly, obdivuju ji, a myslím, že je úžasná. a pak všichni ostatní, ti, který jsem vymazala (ale jenom ze seznamu.)... a tak. Děkuju vám za všechno, nikdy nezapomenu.

Už se nevrátím. Možná na jiném blogu, ale dám vědět jenom těm nejmilovanějším. Přidejte si mě na facebooku. Profil v minulém článku.

mějte se. měla (a mám) vás ráda.