~ curiosities

~ Můj úkol do češtiny :D

19. září 2009 v 12:11 | annie* ~ tvoje ančovička :]
~ Z daných slov vytvořte smysluplný příběh. Slova • zajímavá, před, nebo, ráno, plavající, ano, bů!, smradlavý, kreslit, zapalovač, čtvrtý, ona, nad, křída. Slova můžete skloňovat.

btw. moje poznámka ~ fakt si to přečtěte, není to zas až tak dlouhý a je to super :D né že bych se chvástala. koukněte se a uznejte sami :]

Puberťák si snažil přivydělat prodejem aktů své matky

29. července 2009 v 9:08 | annie*
Novozélandský mladík zvolil zvláštní typ brigády, když se snažil přes internet prodat fotografie své matky v prádle. Osmnáctiletý student Michael z Aucklandu dvakrát nabídnul sadu fotografií své matky Jennifer (44). Na některých měla prádlo, jiné ji ukazovaly zcela nahou. První nabídku pro server TradeMe Michael učinil jako pomstu po hádce s matkou. Správce serveru však jeho nabídku záhy po vložení vymazal a tak následující den Michael nabídnul druhou sérii prý s matčiným svolením. "Dělal jsem to pro peníze. Nejsme bohatá rodina." přiznal se Michael. Matka byla chlapcovým podnikatelským duchem trochu rozzlobena, ale i polichocena. Její akty si prohlídlo na 11 tisíc uživatelů, než je správce opět stačil stáhnout. "Chci 50% z prodejní ceny. Fotky udělal před osmi lety rodinný přítel a není na nich nic nevhodného. Docela mi budou scházet komentáře z webu." řekla novinářům Jeniffer.

Sekunda ~ annie*

Muži vyrostl v plicích stromeček

20. dubna 2009 v 19:30 | Andie*
Užaslý chirurg vyoperoval z plíce člověka pěticentimetrovou sazeničku jedle. Lékaři nad osmadvacetiletým Artyomem Sidorkinem vynesli fatální diagnózu - rakovina plic. Všechno tomu nasvědčovalo. Muž kašlal krev a stěžoval si na neutišující, velmi silnou bolest na hrudi. Během operace, při které chtěli odstranit rakovinový nádor, ale v plicích mladého muže objevili jedlový stromeček. "Musel jsem třikrát mrknout, protože jsem nevěřil svým očím,"sdělil na tiskové konferenci operatér Vladimir Kamashev z ruské nemocnice Izhevsk. Lékaři mají teorii, že muž musel vdechnout semínko jehličnanu, které se uhnízdilo v plicích a tam začalo růst. Bolest, kterou muž cítil bylo bodání vyrůstajících jehliček do plicní stěny.

SekundaAndie*

Chce je vyhodit ze školy, protože jsou blond...

26. ledna 2009 v 17:52 | [And.ie :*]
Na jedné ze škol se nyní řeší skandál. Ředitel David Alexander totiž nutil dvě blondýnky, aby si nechaly obarvit vlasy na hnědou. Za tímto účelem je poslal z vyučování domů. Když to odmítly, hrozil jim zákazem složení závěrečných zkoušek.Ovšem šestnáctiletá Reagan Booth a patnáctiletá Aby Western si to nenechaly líbit, řekly to doma a rodiče spolu s dalšími ztropili pořádný povyk. Jak že si může ředitel dovolit zasahovat do tak soukromých věcí?Ředitel se odvolává na školní nařízení, ve kterém stojí, že není povoleno obarvovat si vlasy. Žáci tak musí chodit tak, jak jim vlasy nadělila příroda. Děvčata však tvrdí, že jejich ryzí blond barva je přirozeným odstínem blond.Přes všechen ten mediální povyk ale zůstává ředitel neoblomný. Prý nechce obcházet školní nařízení. Zároveň tvrdí, že bojuje proti tomu, aby mládež nepodléhala pochybným trendům, nebo dokonce byla nucena do nějakých póz.Dívky mají před důležitými zkouškami a jejich rodiče se zlobí, že je škola zatěžuje podobnými hloupostmi. Upozorňují také na to, že jde o vzorné studentky. Podle nich jsou nepřírodní barvy fialová, modrá či zelená, nikoliv blonďatá.Těžko říct, jak bude celý problém vyřešen. Ředitel se chce sejít s dívkami i jejich rodiči a pokusí se jim vysvětlit svou interpretaci školního řádu. Právě v jejím nepochopení totiž vidí jádro pudla.

Magazín.cz[And.ie:*]

Opilý kůň spadnul do bazénu

3. ledna 2009 v 16:06 | AndysQa
Opilý poník Fat Boy spadl do bazénu poté, co se pořádně nametl konzumací spadaných jablek. Zvíře uteklo ze stáje v Newquay, Cornwall a dostalo se na pozemek patřící Sarah Penhaligon, kde spáslo desítky kazících se jablek. Poté muselo doklopýtat přes celou zahradu, kde ztratilo rovnováhu a po hlavě spadlo do bazénu s vodou. Sarah (28) uprostřed noci vzbudilo hlasité šplouchnutí. "Koukla jsem z okna a uviděla v bazénu obrovské zvíře. Nejdřív jsem si myslela, že je to Netvor z Bodminu (Beast of Bodmin) a dost mě to vyděsilo. Když jsem se podívala pořádně, zjistila jsem, že je to kůň a hned jsem zavolala policii. Když se zeptali, s čím potřebuji pomoc, řekla jsem, že s ničím, jen že mám v bazénu koně." Policii a hasičům trvalo dvě hodiny, než se jim podařilo dostat koně z vody.

SekundaAndysQa

http://th07.deviantart.com/fs39/300W/f/2008/321/6/b/6b6ac1047e65a194f73a0c3015b6ba9e.jpg

Policie nerozezná rajčata od marrihuany

3. prosince 2008 v 14:23 | AndysQa
Policie vzala útokem chatičku devětasedmdesátileté vdovy, když si spletla sazenice rajčat s marihuanou. Do domu Lulu Matheson ve Skotsku vtrhla jednotka se psy a ihned si odnesla několik vzorků rostlin na expertizu. Zděšená Lulu Matheson k zásahu řekla: "Strašně jsem se bála. Nechápala jsem, co u mě hledají, protože jsem si jistá, že nemám nic jiného než pár rajčat za oknem. Co si asi pomyslí sousedi?" První, kdo policii uviděl přijíždět, byl syn pěstitelky Gus, který koukal z okna. Sám si prý pro sebe pomyslel, co asi u nich mohou chtít. "Otevřel jsem dveře a oni se hned hrnuli dovnitř. Prý si na parapetu pěstuji marihuanu. Začal jsem se smát, protože poznám marihuanu od rajčat, ale smích mě přešel, když mě prošacovali a začali prohledávat dům," řekl novinářům Gus. Policejní mluvčí na tiskové konferenci po zásahu sdělil, že v prohledaném objektu se opravdu žádné drogy nenašly. Gus Matheson na policii podá oficiální stížnost.

SekundaAndysQa

Změnil si jméno podle hrdinů komiksů

27. listopadu 2008 v 19:08 | AndysQa
Puberťák z Glastonbury v Somersetu se nechal přejmenovat. Jeho nové jméno v překladu zní "Kapitán Fantastic Rychlejší Než Superman Batman Vlkodlak Hulk a Flash Dohromady". Jak píše server Ananova, původním jménem George Garatt si nové jméno pořídil za pouhých 350 korun. "Chtěl jsem něco výjimečného, proto jsem se nechal inspirovat superhrdiny. Někomu určitě bude připadat šílené, třeba jako mojí babičce, která teď se mnou kvůli tomu nemluví," řekl devatenáctiletý mladík. Možná by měl Kapitán babičce říct, že nedopadl tak strašně. V roce 1984 se v Texasu narodila dívka, která se jmenuje Rhoshandiatellyneshiaunneveshenk Koyaanisquatsiuth Williams. Výše zmíněný mladý muž vystudoval hudební školu, takže v hudebním odvětví bude alespoň jeho jméno nezapomenutelné.

SekundaAndysQa

http://th45.deviantart.com/fs25/300W/f/2008/172/8/c/8c3be4364acd3fae332748b9e99cb395.jpg

Bezruký muž ukradl televizi

24. listopadu 2008 v 17:57 | AndysQa
Policie v Německu stíhá muže, kterému se podařilo z obchodu odnést televizi. Zajímavé na tom je, že muž nemá ani jednu ruku. Na krádež nebyl sám, pomáhali mu dva kamarádi. Ti pomocí kleští upevnili televizi k tělu muže a poté společně z obchodu v Mnichově odešli. Zaměstnanci obchodu si ničeho podezřelého nevšimli. Že televize s úhlopříčkou 24 palců schází, zjistili až později, když chyběla mezi vystavenými kousky. Ze záznamu z průmyslové kamery odhalili bezrukého pachatele a jeho kumpány. Policejní mluvčí k tomu řekl: "Krádež byla zachycena na průmyslovou kameru. Je jen těžko uvěřitelné, že si nikdo nevšimne bezrukého muže, který z obchodu odejde s obří televizí připevněnou na těle."

Sekunda » AndysQa

http://tn3-2.deviantart.com/fs29/300W/f/2008/127/6/6/le_ciel_dans_une_chambre_by_paulalaloca.jpg

Muž se snažil prodat svou ženu na eBayi

23. listopadu 2008 v 17:45 | AndysQa
Muž z Rumunska svoji pětadvacetiletou manželku zahrnul do kategorie ojetých vozů
a doufal v její rychlý prodej.Alex Cretu (20), žijící v Bucharestu musel původní nadhodnocenou částku v milionech ponížit v přepočtu na devět tidíc korun za rychlý prodej.Jrho inzerát zněl následovně: "Žena na prodej. Model z roku 1983 v dobrém stavu. Plně vybavena, pěkný zevnějšek, druhý majitel. Cena k vyjednávání. V prodeji s tříletým a pětiletým doplňkem. Pouze vážné nabídky." Pro vyvěšení inzerátu se Alex rozhodl proto, že do něj manželka neustále rýpala a částečně také kvůli pobavení. Počkal si, až když jeho žena odjela do Španělska za prací, aby nic nezjistila.Alex dostal několik nabídek na odkup ženy, ale žádná z nich nebyla akceptovatelná. Buď kupec chtěl cenu ještě snížit, nebo si ji chtěl koupit na splátky.


Sekunda » AndysQa

Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs31/300W/i/2008/189/7/0/Summer_lights_and_bug_bites_by_cookiemonstah.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 
 

Reklama